Over ons

Het traineeship van de G4 komt voort uit het gelijknamige samenwerkingsverband tussen de vier grootste gemeenten van Nederland: Amsterdam, Utrecht, Den Haag en Rotterdam. Samen hebben zij een uniek traineeshipprogramma opgezet met als doel:

  • De kennisdeling, innovatie en verbinding tussen de deelnemende gemeenten te stimuleren.
  • Een aantrekkelijke werkgever te zijn voor jong hoogopgeleid talent.
  • Jong talent een mooie start van hun carrière te bieden en op te leiden binnen de gebieden Informatiemanagement en Financiën en Control voor de G4

Wil je meer weten over de gemeenten van de G4 en hoe zij werken? Bekijk dan de websites van iedere gemeente door te klikken op de gemeentelijke logo’s:

Team

Pauly Daamen

Pauly Daamen

Programmamanager G4 Traineepool

p.daamen@amsterdam.nl

Emily Maas

Emily Maas

Werkgroeplid G4 Traineepool

Traineebegeleider IM

emilymaas@denhaag.nl

Selina Tomur

Selina Tomur

Werkgroeplid G4 Traineepool

Coördinator Traineeprogramma Utrecht

s.tomur@utrecht.nl

Saskia van der Hoek

Saskia van der Hoek

Werkgroeplid G4 Traineepool

Programmamanager Traineeprogramma Rotterdam

s.vanderhoek@rotterdam.nl

Marion van Oijen

Marion van Oijen

Traineebegeleider F&C

m.van.oijen@amsterdam.nl

Amella Dulovic

Werkgroeplid G4 Traineepool

Projectleider MRA Traineepool

a.dulovic@amsterdam.nl

Arnold Meijer

Arnold Meijer

Projectondersteuner G4 Traineepool

a.meijer@amsterdam.nl

Roos Oltheten

Roos Oltheten

Communicatiemedewerker G4 Traineepool

r.oltheten@amsterdam.nl